Projektinjohto

Eero Kiljunen

Eero Kiljunen

Toimitusjohtaja

+358 40 562 6107

eero.kiljunen@haahtela.fi

Juhani Jalava

Juhani Jalava

Projektinjohto

+358 40 595 9222

juhani.jalava@haahtela.fi

Tiina Luhtanen

Tiina Luhtanen

Projektinjohto

+358 40 560 8608

tiina.luhtanen@haahtela.fi

Reima Luodemäki

Reima Luodemäki

Projektinjohto

+358 40 823 2295

reima.luodemaki@haahtela.fi

Sami Rämänen

Sami Rämänen

Projektinjohto

+358 50 321 9664

sami.ramanen@haahtela.fi

Ohjelmistotuotteet

Pekka Alli

Haahtela® Contactor

Pekka Alli

Tomitusjohtaja, Haahtela HR Oy

+358 40 840 6474

pekka.alli@haahtela.fi

Jarmo Hyartt

Kohde- ja esinerekisteri™ Kiinteistötieto™, RES™

Jarmo Hyartt

Projektinjohto ja kehitys

+358 40 562 6104

jarmo.hyartt@haahtela.fi

Erkki Teittinen

Kustannustieto TAKU®

Erkki Teittinen

Projektinjohto ja kehitys

+358 40 562 6103

erkki.teittinen@haahtela.fi

Rauno Rantanen

PRIS™

Rauno Rantanen

Projektinjohto ja kehitys

+358 45 630 5954

rauno.rantanen@haahtela.fi

Tommi Peltonen

Rakennuttamistieto™

Tommi Peltonen

Projektinjohto ja kehitys

+358 40 750 1927

tommi.peltonen@haahtela.fi

WOP®-palvelu

Markus Mikkola

Markus Mikkola

Projektinjohto ja kehitys

+358 50 323 4932

markus.mikkola@haahtela.fi

Tutkimus

Ari Pennanen

Ari Pennanen

Projektinjohto ja kehitys

+358 400 414 430

ari.pennanen@haahtela.fi

Konserni

Yrjänä Haahtela

Yrjänä Haahtela

Konsernin johto

+358 400 402 559

yrjana.haahtela@haahtela.fi

Björn Teir

Björn Teir

Konsernin liiketoimintojen kehittäminen

+358 50 553 5108

bjorn.teir@haahtela.fi

Minna Kerko-Rämänen

Minna Kerko-Rämänen

Henkilöstö- ja viestintäpäällikkö (perhevapaalla)

+358 50 542 3760

minna.kerko@haahtela.fi

Tiina Loisa

Tiina Loisa

Taloushallinto

+358 40 778 9242

tiina.loisa@haahtela.fi

Emilia Santasalo

Emilia Santasalo

Konsernin lakimies

+358 50 322 9354

emilia.santasalo@haahtela.fi

Haahtela Helpdesk

Kohde- ja esinerekisteri™, Kustannustieto TAKU®, Kiinteistötieto™, PRIS™, RES™, Rakennuttamistieto™

+358 201 101 300*

(ma-pe klo 08.00-16.00)
tuki@haahtela.fi

*Puhelun hinta soitettaessa on 8,35 snt/puhelu + 16,90 snt/min (alv 24%)

Vaihde

+358 201 101 200*

(ma-pe klo 08.00-16.00)

*Puhelun hinta soitettaessa on 8,35 snt/puhelu + 16,90 snt/min (alv 24%)