Projektledning

Sami Rämänen

Sami Rämänen

Projektledning

+358 50 321 9664

sami.ramanen@haahtela.fi

Reima Luodemäki

Reima Luodemäki

Projektledning

+358 40 823 2295

reima.luodemaki@haahtela.fi

Tiina Luhtanen

Tiina Luhtanen

Projektledning

+358 40 560 8608

tiina.luhtanen@haahtela.fi

Juhani Jalava

Juhani Jalava

Projektledning

+358 40 595 9222

juhani.jalava@haahtela.fi

Eero Kiljunen

Eero Kiljunen

Verkställande direktör

+358 40 562 6107

eero.kiljunen@haahtela.fi

Haahtelas programvara

Tommi Peltonen

Rakennuttamistieto™

Tommi Peltonen

Projektledning och utveckling

+358 40 750 1927

tommi.peltonen@haahtela.fi

Rauno Rantanen

PRIS™

Rauno Rantanen

Projektledning och utveckling

+358 45 630 5954

rauno.rantanen@haahtela.fi

Erkki Teittinen

Kustannustieto TAKU®

Erkki Teittinen

Projektledning och utveckling

+358 40 562 6103

erkki.teittinen@haahtela.fi

Jarmo Hyartt

Kohde- ja esinerekisteri™ Kiinteistötieto™, RES™

Jarmo Hyartt

Projektledning och utveckling

+358 40 562 6104

jarmo.hyartt@haahtela.fi

Pekka Alli

Haahtela® Contactor

Pekka Alli

Verkställande direktör
Haahtela HR Oy

+358 40 840 6474

pekka.alli@haahtela.fi

WOP®-tjänsten

Markus Mikkola

Markus Mikkola

Projektledning, forskning och utveckling

+358 50 323 4932

markus.mikkola@haahtela.fi

Forskning

Ari Pennanen

Ari Pennanen

Projektledning, forskning och utveckling

+358 400 414 430

ari.pennanen@haahtela.fi

Koncern

Emilia Santasalo

Emilia Santasalo

Koncernens jurist

+358 50 322 9354

emilia.santasalo@haahtela.fi

Tiina Loisa

Tiina Loisa

Ekonomiförvaltning

+358 40 778 9242

tiina.loisa@haahtela.fi

Minna Kerko-Rämänen

Minna Kerko-Rämänen

Personal- och kommunikationschef (familjeledig)

+358 50 542 3760

minna.kerko@haahtela.fi

Björn Teir

Björn Teir

Utveckling av koncernens affärsverksamhet

+358 50 553 5108

bjorn.teir@haahtela.fi

Yrjänä Haahtela

Yrjänä Haahtela

Koncernens ledning

+358 400 402 559

yrjana.haahtela@haahtela.fi

Haahtela Helpdesk

Kiinteistötieto™, Kohde- ja esinerekisteri™; Kustannustieto TAKU®, PRIS™-projektdatabank, RES™-servicebok, Rakennuttamistieto™

+358 201 101 300*

(må–fre kl. 8.00–16.00)
tuki@haahtela.fi

*Samtalets pris är 8,35 cent/samtal + 16,90 cent/min. (moms 24 %)

Växel

+358 201 101 200*

(må–fre kl. 8.00–16.00)

*Samtalets pris är 8,35 cent/samtal + 16,90 cent/min. (moms 24 %)